نوشته شده توسط : ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ ابراهیم زارعی ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ

زندگی پر معناست

بدان که اگر آینده ای وجود داشته باشد،بالطبع فرصت برای جبران نیز وجود خواهد داشت.تو در این فرصت به چشم خویش خواهی دید که مشکلات چگونه می آیند و به چطور می روند.

زندگی هیچگاه مملو از ناامیدی نیست.هر اندازه هم که غم و اندازه در دلت وجود داشته باشد،به فردا بنگر. شاید فردا،روزی آفتابی و روشن باشد.به یاد داشته باش که اگر زمان برای آرزو کردن وجود داشته باشد،پس فرصت برای امید نیز فراهم است.

شاید آرزویی که بدان دل بستی در تاریکی مطلق زندگی تو نوری بتاباند تا بتوانی با دیدن آن بار دیگر زنده بودن را لمس کنی. قلبت سنگین شده است و زخم زمانه بر پیکر نحیفت خراش داده است؟آری تو هنوز فرصت داری برای دعا کردن. پس دعا کن به درگاه خالقت و به دنبال آن درک خواهی کرد  که زخم های کهنه ات،آرام آرام طعم التیام را خواهند چشید. اگر فردا صبح از پنجره کوچک اتاقت طلوع روزی جدید را دیدی، رو به آسمان کن و فارغ از تمامی دردها و آلام ات از خدایت به خاطر دادن فرصتی دیگر تشکر کن.

به دانه های طلایی گندم بنگر که چه سر خوش و مست از دل سرد خاک سر بیرون می آورد.آنها هم میدانند که فردا، روز خوشه چینی آنها را برای ادامه حیات خواهی برد،اما معنای خوش زندگی، درد چیره شدن را آسان میکند.

مترجم:آرش میری خانی
:: برچسب‌ها:
تاریخ انتشار : شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩٠ | نگاه پرمــهرتـــون ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.