هشتمین شب از ماه محرم الحرام

سلام دوستان عزیزم ضمن تسلیت این ایام عزیز به همه شما دوستان خوبم

آره به اندازه یه چشم به هم زدن گذشت ،هشت شب از این ماه عزیز؛ چقدر زودگذشت، امیدوارم شما هم خوب از این ایام استفاده کرده باشید چون بهرحال حیفه داخل این مراسم عزیز شرکت نکنیم داخل خونه بشینیم از نزدیک دیدن این مراسم یه حال و هوای دیگه ای داره.

حتی اگه تا حالا هم شرکت نکردید عیبی نداره فردا شب هنوز وقت هست یه همت کنید و داخل این مراسم شرکت کنید چون این چیزهاست که داخل ذهن آدمی باقی میمونه و نیز وقت واسه کارهای دیگه زیاد هست.

یه فایل صوتی از امشب(شب هشتم) گذاشتم که امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید ببخشید یه خورده کیفیت صدا پایینه.

واسه دانلود رو عکس کلیک کنید.

خب دوستان عزیزم میدونم این روزها فضای شهر شما هم مثل شهر من حال و هوای دیگه ای رو به خودش گرفته و همه جا سیاه پوش شده.

چقدر خوبه ما هم پیرو حرفها و اعمال این بزرگواران و بخصوص امام حسین علیه السلام باشیم و راه و روش ایشون رو ،راه و روش خودمون قرار بدیم نه فقط الان بلکه در تموم عمرمون باید ببینیم امام حسین واسه چه چیزی و برپای چه امری این قدر مسر بودن و از بیعت با یزید سر باز زدن و قبول نکردن بلکه میتونستن با قبول اون بیعت جان سالم به در ببرن.

آره درست گفتید واسه برپایی نماز که ستون دینه و نیز امر به معروف و نهی از منکر کاش این رو همیشه یادمون بمونه نه فقط الان بلکه تموم عمرمون و واسه برپایی اون تلاش خودمون رو انجام بدیم و اعمال ایشون رو سر لوحه اعمال خودمون قرار بدیم.

نه فقط شما دوستان عزیزم بلکه خود من.

مثلا چقدر نمازمون رو با اخلاص میخونیم؟

نمیدونم شما هم همینطور باشید و یا نه ولی این رو به شخصه میگم خود من بعد خوندن نماز یه حالت سبکی بهم دست میده که تا قبل از خوندن نماز نداشتم،و نیز کارهای اون روزم رو تمام کمال بدون کاستی انجام میدم.

امیدوارم راه و روش ایشون راه و روش همه ما قرار بگیره از جمله خود من ان شاءالله.

خب چند عکس از فضای شهرم گرفتم که واسه نمایش میزارم امیدوارم مورد پسندتون قرار بگیره.

 

خداروشکر بعد از حدود یه سالی باز فضای شهرمون با بارون پاییزی عطرآگین شد خیلی این فضا رو دوست دارم خدایا شکرت بخاطر تموم نعماتی که به ما دادی و ما شکرگزار خوبی واسه نعمتهایت نبودیم.

خدایا ازت ممنونیم.

 

و در پایان این پستم از تموم دوستان عزیزم تشکر میکنم که وقت گذاشتن این پستم و هم چنین پستهای قبلم رو با دقت دنبال کردن و خوندن.

مرسی از همه شما دوستان خوبم،همین نظرات و کامنتهای زیبای شما هستش که باعث دلگرمی من میشه مرسی ،تک تک کامنتها رو با دقت خوندم سعی کردم با تمام کمال جواب بدم.

همه شما رو تا یه پست دیگه به خدای مهربون میسپارم.

خدانگهدار همه شما باشه ما رو از دعای خیرتون در این شبها بی بهره نزارید.

شب نیلوفری همه شما بخیر خوشی باشه

شب بخیر

 

 یازدهمین روز پاییزی از آبان ماه سال یک هزار سیصدو نودو سه و نیز هشتمین شب از ماه محرم الحرام یک هزار چهارصدو سی و شش قمری

/ 7 نظر / 18 بازدید
الی

سلام . پست زیبایی بود. حرفاتون کاملا صحیحه خدا خودشون توفیق عبادت خالصانه بهمون بده.عکسای قشنگی بود ممنون.فایل صوتی رو هم گوش دادم ممنون. اتفاقا شهر ما هم این روزها بارانی است.آسمان هم در عزای امام حسین گریه می کند

اسرین

دلم تنگ است...دلم تنگ است نمیدانم چرادرقلب من پاییزطولانیست...

شقایق

سلام...اول اینکه خیلی خیلی ممنون بابت اون سایت جدول تناوبی !خیییییلیییییی ازش خوشم اومد . دوم اینکه یه سوال.شما توی خودِ شهر بوشهرید؟ ما معمولا زیاد میایم اون ورا ...دانشگاه بابام هم دیلمه!خیلی دوست دارم برم ساحلش ولی هیچ موقع وقت نمیکنیم...[ناراحت] بازم بابت سایت جدول تناوبی ممنون.

ابراهیم

تاسوعای حسینی، نهمین روز از ماه غم و اندوه محرّم، بر شما رهرو راه حسینی تسلیت باد.[گل]

عسل فومنی

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_OyldG-Ge8SYOttKZrgZtH36Mbsa36He2gOhAWjnIC8pOot1J

هادي

سلام خوبي چه خبر راستي لينك وب من كوووووووووووووووووو يكي طلبت

محمدرضا

الهـی! نـه مـن آنـم که ز فیـض نگهـت چشـم بپـوشـم نـه تـو آنـی کـه گـدا را ننـوازی بـه نگـاهـی در اگـر بـاز نگـردد ،نـرومـ بـاز بـه جـایـی پشـت دیـوار نشینـم ،چـو گـدا بـر سـر راهـی کـس بـه غیـر از تـو نخـواهـم ،چـه بخـواهـی چـه نخـواهـی بـاز کـن در کـه جـز ایـن خـانـه مـرا نیـسـت پنـاهـی