شلمچه آخرین ایستگاه در سالShalamcheh last station in 1390 139

سلام

داشتم با خودم فکر میکردم که امروز در مورد چه مطلبی بنویسم یهویی یادم اومد که پارسال خداوند به من عنایت داشت و تونستم سال تحویل رو کنار شهدا در شلمچه حضور داشته باشم. و بتونم سالمو با یاد وخاطر شهدای عزیز و فداکار که برای سلامتی و استقلال ما جنگیدند و خونشون رو فدای ما کردند شروع کنم.

چند عکس گرفتم که این دفعه میخواهم به عنوان آخرین پست در سال 1390 که برای من با یاد اون عزیزان آغاز شده بود رو به پایان برسانم. امیدوارم که از عکسهایم خوشتان بیایید. والله خیلی عکس داشتم ولی فرصت نداشتم بیشتر از این آپلودشون کنم بنابراین بهترین عکسهارو گلچین کردم و براتون میزارم.

برای شادی روح شهدا صلوات.

برای بازدید بیشتر عکسها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

Hello

And I remember Salmv with memories dear and devoted martyrs who sacrificed for the health and independence, we fought and we did not start runs.

Let's hope the pictures you like. But I did not have many pictures of this Plvdshvn heigh'm so gonna tell my best Ks·harv anthology.

Salavat martyrs for the spirit of joy.

For more pictures visit to see the contents Mrjh.

 

 

 

 

/ 16 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طیبه

خوش حال شدم بازم بهم سر بزنید[گل]

نگاه

نوروز باستانی و سال نو پارسی مبارک [گل]

طیبه

سلام خیلی ممنون سال خوبی داشته باشید آهنگتون آدمو به گریه می اندازه [گریه] عالیه حتی عالی تر از عالی [لبخند][گل]

هزاران گنج(شیوا)

سلام دوست خوبم عیدت مبارک با آخرین پست سال 90 بروزم تشریف بیار[قلب][گل]

raha

سلام پیشاپیش نوروز باستانی را به شما تبریک میگم بهترین ها رو براتون آرزومندم...

Firuzeh

حالا که سال نو رسید : یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باشد سال نو مبارک